Si ju duket Rina pa grim? - Bota Sot
Si ju duket Rina pa grim?

Mediale Vip

Si ju duket Rina pa grim?

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 23:40
Rina Balaj

Rina Balaj është shfaqur vetëm ujë e sapun.

Rina Balaj është një nga emrat më të komentuar të shoubizit, kjo për shkak se fansat e saj janë të interesuar të dinë gjithçka për të.

Këngëtarja pak minuta më parë ka ndarë një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku është shfaqur krejt natyrale vetëm ujë dhe sapun, ajo i bashkëngjiti edhe shkrimin ‘shkruaj diçka për dashurinë ndaj vetes”.

Ndryshe, prej ndarjes nga ‘On Records’ reperja nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, por nuk kanë munguar paralajmërimet se ‘Mami’ kthehet së shpejti. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat