Gruaja e Lutfi Hazirit thyen kodin e veshjes në akademi përkujtimore - Bota Sot
Gruaja e Lutfi Hazirit thyen kodin e veshjes në akademi përkujtimore

Mediale Vip

Gruaja e Lutfi Hazirit thyen kodin e veshjes në akademi përkujtimore

Nga: A.M. Më: 10 janar 2020 Në ora: 17:00
Homazhet

Sot në Gjilan është bërë rivarrimi i dëshmorit Xhevat Qerimi, nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri

Gjithashtu, në nder të tij,  në teatrin e qytetit të Gjilanit është mbajtur akademia përkujtimore, ku në këtë mënyrë është hapur zyrtarisht edicioni i sivjetmë i Manifestimit "Flaka e Janarit 2020".

Para trupit të pajetë të Qerimit, kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri se bashku me bashkëshorten e tij, Myrvete Bajrami kanë bërë homazhe.  

Image
Homazhet

Por, çfarë bije në sy është veshja e këngëtares dhe bashkëshortes së Hazirit, Myrvete Bajrami, e cila siç shihet në fotografi ka thyer kodin e veshjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat