Demi Rose më në fund realizon “ëndrrën” e fansave, pozon nudo para 12 milionë ndjekësve - Bota Sot
Demi Rose më në fund realizon “ëndrrën” e fansave, pozon nudo para 12 milionë ndjekësve

Mediale Vip

Demi Rose më në fund realizon “ëndrrën” e fansave, pozon nudo para 12 milionë ndjekësve

Më: 10 janar 2020 Në ora: 22:01
Demi Rose

Demi Rose di sesi ti kënaqë fansat e saj. Modelja pasi grumbulloi 12 milionë ndjekjës vendosi të falënderonte në mënyrën që di ajo më mirë.

Demi u zhvesh tërësisht dhe pozoi para kamerës për ti treguar ndjekësve që i do.

Ajo publikoi foton dhe videon në Instagram ku shkruan: “Bukuria qëndron në sytë e atij që e sheh. 12 milionë, ju faleminderit. Ju dua.”

Demi padyshim ndezi rrjetin me imazhet duke ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat