Adelina Berisha merr vëmendjen me pozat e reja - Bota Sot
Adelina Berisha merr vëmendjen me pozat e reja

Mediale Vip

Adelina Berisha merr vëmendjen me pozat e reja

Më: 13 janar 2020 Në ora: 10:23
Adelina Berisha

Krahas të qenit këngëtare e pëlqyeshme, Adelina Berisha veçohet edhe me dukjen dhe format trupore.

Bukuroshja numëron mbi 328 mijë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohe ndan fotografi nga jeta dhe karriera e saj.

Ndërkohë që fansat i presin me kërshëri imazhet e reja, këto ditë këngëtarja ka publikuar disa poza, në të cilat vjen atraktive.

“Loti im” është një prej realizimeve më të fundit muzikore të Adelinës që u lansua në muajin nëntor të vitit të kaluar.

Videoklipi i këngë së realizuar nga Irkenc Hyka ka kaluar shifrën prej 1.2 milion shikimesh në YouTube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat