Daut Hardinaj mbjell flokët, ja sa ka ndryshuar (Pamjet) - Bota Sot
Daut Hardinaj mbjell flokët, ja sa ka ndryshuar (Pamjet)

Mediale Vip

Daut Hardinaj mbjell flokët, ja sa ka ndryshuar (Pamjet)

Nga: N.H Më: 13 janar 2020 Në ora: 22:52
Daut Haradinaj

U raportua javë më parë se dhe vëllai i kryeministrit në largim, Ramush Haradianaj, Daut Haradinaj ka bërë një ndërhyrje estetike.

Dauti i është nënshtruar një ndërhyrje estetike për mbjelljen e flokëve, shkruan “Bota sot”.

Deputeti i zgjedhur i AAK-së i cili nuk është shfaqur në publik tash e një kohë, së fundi është parë në një intervistë për një media vendore.

“Bota sot”, ju sjell pamjet e fundit, se si duket ai, pas ndërhyrjes estetike. /Bota sot/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat