Kush është kjo pejane pa reçipeta, që dimrin ua bën verë!? - Bota Sot
Kush është kjo pejane pa reçipeta, që dimrin ua bën verë!?

Mediale Vip

Kush është kjo pejane pa reçipeta, që dimrin ua bën verë!?

Nga: N.Sh. Më: 14 janar 2020 Në ora: 08:55
Albulena Berisha

Nuk ka të ndalur së publikuari për fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj personale, përditshmëria por edhe fotografi nga projektet të cilat i realizon ajo.

Bukuroshja pejane, Albulena Berisha, për secilën ditë i freskon fansat e saj të shumtë me fotografi të ndryshme.

Nuk e ka aspak problem që të dal edhe pa reçipeta, dhe në këtë mënyrë elektrizon adhuruesit e saj.

Është njëra ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale. E për adhuruesit e saj, normalisht që mendon shumë. Në këtë mënyrë, ajo i mbanë në hap me kohën...

Andaj, jo të gjithë e kanë fatin të bëhen të suksesshëm në fushën artistike siç është “ANNEL'B”, njëra prej vjazave më të bukrua shqiptare në fushën e shoubizit.

Bukuroshja pejane, këngëtarja dhe aktorja e njohur  është e njohur për format e saj natyrale, për të cilat është vlerësuar me notën “dhjetëshe” nga komentuesit.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat