Jane Seymour në plazh, nuk do ta besoni dot që ky është trupi i një 69 vjecareje! - Bota Sot
Jane Seymour në plazh, nuk do ta besoni dot që ky është trupi i një 69 vjecareje!

Mediale Vip

Jane Seymour në plazh, nuk do ta besoni dot që ky është trupi i një 69 vjecareje!

Më: 14 janar 2020 Në ora: 18:56
Jane Seymour

Në fillimin e vitit 2018, kur ishte 67 vjeç, Jane Seymour u bë modelja më e moshuar që pozonte për Playboy.

Sot, dy vjet më vonë, aktorja e njohur duket po aq mirë!

Me siluetën e jashtëzakonshme, buzëqeshjen që të rrëmben, dhe një tonifikim për tu pasur zili, Jane është prova e “gjallë“ se mosha është thjesht një numër. “Sot ndihem më joshëse nga sa ndihesha në rininë time.

Image
Jane Seymour

Është liri e madhe të jetosh kaq shumë sa kam jetuar unë“ thoshte ajo në një intervistë. Dhe duket kjo dashuri për jetën e bën të duket e ndihet kaq vitale.

Aktorja ka qenë e martuar katër herë dhe ka katër fëmijë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat