“Aksident” i pakëndshëm i këngëtares shqiptare, era ia zbulon të gjitha - Bota Sot
“Aksident” i pakëndshëm i këngëtares shqiptare, era ia zbulon të gjitha

Mediale Vip

“Aksident” i pakëndshëm i këngëtares shqiptare, era ia zbulon të gjitha

Më: 15 janar 2020 Në ora: 06:36
Rita Ora

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është përfshirë në një "akssident" të pakëndshëm.

"Aksidenti me drita të kuqe" i ka ndodhur këngëtares teksa ishte në breg te detit.

Ajo mbante një fustan ngjyrë të verdhë të me një palë sandale bojëqielli për të cilat këngëtarja po bënte dhe spotin e tyre.

Por teksa bënte spotin era ka lozuar me fustanin e Ritës, duke i zbuluar më shumë seç duhet.

E ndërsa në pozat ballore Rita Orës i dukeshin të brendshmet ngjyrë mishi ndërsa të pasmet e saj dalin zbuluar për shkak të minibikinit që mbante të veshur.

Nuk mund të qëndronin pasive në këto raste mediat britanike, që kanë transmetuar dhe foto nga "incidentet" e këngëtares së famshme, Rita Ora.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat