Çfarë postoi Jennifer Aniston që mori miliona pëlqime në pak orë - Bota Sot
Çfarë postoi Jennifer Aniston që mori miliona pëlqime në pak orë

Mediale Vip

Çfarë postoi Jennifer Aniston që mori miliona pëlqime në pak orë

Më: 15 janar 2020 Në ora: 06:40
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, Courteney Cox dhe Lisa Kudrow, në një foto. Koleget nga seria “Friends” i bënë të gjithë për vete ndërsa postuan këtë imazh, i cili në më pak se 20 orë ka regjistruar rreth 8.5 pëlqime.

“Përshëndetje nga vajzat nga ana tjetër e korridorit”,- shkruan Jennifer me foton e ribashkimit të Phoebe, Monica dhe Rachel.

Në më pak se pesë orë nga publikimi, fotografia ka fituar më shumë se pesë milionë pëlqime. Komentet e fansave vijojnë dhe sidomos kërkesa e tyre që seriali të rikthehet sa më shpejt.

“Oh, sa bukur. E dashuroj këtë fototgrafi”, “Është shumë bukur t’ju shohësh bashkë”, “Adhurim”, “Sa dashuri kjo foto”, “Motrat…” e qindra-mijëra komente që vazhdojnë në këtë foto që aktorja e njohur postoi në Instagramin e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hi from the girls across the hall 👋🏼

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat