Nëna e Rita Orës sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush - Bota Sot
Nëna e Rita Orës sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Mediale Vip

Nëna e Rita Orës sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Më: 15 janar 2020 Në ora: 09:21
Vera Ora

Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera sot feston ditëlindjen.

Ajo sot feston 53 vjetorin e lindjes.

Vera, është e lindur me 15 janar 1966.

Mbrëmë në rrjetin social ‘Instagram‘, u publikua një video ku shihen Vera dhe Rita duke vallëzuar me këngën e Dhurata Dorës ‘Zemër‘  pak para orës 12:00.

Ndryshe, Vera është me profesion psikologe, është e martuar me Besnikun kanë tre fëmijë, Elenën, Ritën dhe Donin.

Urime për Verën edhe shumë tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat