Vanessa Hudgens bën paraqitjen e parë publike nga ndarja me Austin Butler - Bota Sot
Vanessa Hudgens bën paraqitjen e parë publike nga ndarja me Austin Butler

Mediale Vip

Vanessa Hudgens bën paraqitjen e parë publike nga ndarja me Austin Butler

Më: 15 janar 2020 Në ora: 22:37
Vanessa Hudgens

Aktorja e njohur, Vanessa Hudgens, është ndarë nga i dashuri i saj, Austin Butler, pas 8 vjetëve.

Menjëherë pas ndarjes, aktorja pati paraqitjen e parë publike në Los Angeles më premierën e filmit Bad Boys for Life.

Ajo ishte bashkë me aktorët kryesor të filmit Will Smith dhe Martin Lawrence.

Vanessa shkëlqente me një fustan të bardhë që kishte të veshur, dhe nuk dha asnjë intervitë për mediat aty.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat