Dhurata Dora e bën nxehtë në mes të dimrit! - Bota Sot
Dhurata Dora e bën nxehtë në mes të dimrit!

Mediale Vip

Dhurata Dora e bën nxehtë në mes të dimrit!

Më: 16 janar 2020 Në ora: 13:01
Dhurata Dora

Në vitin 2019 këngëtarja shqiptare Dhurata Dora e mori vëmendjen e të gjithëve me superhitin “Zemër” në bashkëpunim me Soolkingun.

Ajo tejkaloi kufijtë shqiptarë me këtë projekt muzikor, duke u bërë e njohur nëpër vende të ndryshme.

Krijuesja e shumë hiteve njihet gjithashtu për pamjen e saj të freskët dhe nuk heziton të paraqitet herë pas here nëpër rrjetet sociale.

Image
Dhurata Dora

 


Së fundmi ajo është paraqitur me anë të disa fotografive në llogarinë e saj në Instagram.

“Çfarë thoni, është dimër?”, ka shkruar ajo përkrah fotografive ku bien në sy format bombastike trupore të këngëtares. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat