Hana 1 muajshe; Mami Bruna nuk e fsheh lumturinë - Bota Sot
Hana 1 muajshe; Mami Bruna nuk e fsheh lumturinë

Mediale Vip

Hana 1 muajshe; Mami Bruna nuk e fsheh lumturinë

Më: 16 janar 2020 Në ora: 17:38
Brunilda Lahe dhe Hana

Gazetarja Brunilda Lahe u bë nënë më 16 dhjetor të 2019-ës dhe tashmë që vogëlushja mbush 1 muaj në jetë, nëna e re është kujdesur që të memorizojë në një set fotografik këtë ditë të rëndësishme për Hanën e re.

“Sa shpejt kaloi nje muaj me ty e vogla ime, dashuri e madhe! Me duket sikur ishte dje momenti kur te putha per te paren here. Ti me ke rrembyer cdo qelize e mendim aq sa nuk e kujtoj me sesi ishte dita e jeta ime perpara se te vije ti. Cdo perjetim kete muaj ka qene me intensiv, me i thelle: edhe lumturia, edhe shqetesimi, edhe frika, … Ti po me meson kaq shume #HANAIME”, shkruan gazetarja e njohur krahas fotos me të voglën e saj.

Brunilda Lahe dhe bashkëshorti i saj mirëpritën në jetë vajzën e tyre të parë pas një lidhjeje disavjeçare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat