Dy artistët e njohur shqiptarë bashkë në studio të Los Angeles, çfarë po zihet? - Bota Sot
Dy artistët e njohur shqiptarë bashkë në studio të Los Angeles, çfarë po zihet?

Mediale Vip

Dy artistët e njohur shqiptarë bashkë në studio të Los Angeles, çfarë po zihet?

Më: 16 janar 2020 Në ora: 18:02
Seven dhe Stanaj

Stanaj dhe Seven Saraçi kanë qëndruar bashkë në një studio muzikore.

Seven Saraçi ka kohë që ka paralajmëruar rikthimin në skenën muzikore me album të ri.

Së fundi, reperi ka qëndruar bashkë në një studio me Stanajn, një reper që po zhvillon karrierë ndërkombëtare.

Se çfarë po përgatisin këta dy artistë, a do të ketë bashkëpunim mes tyre, apo janë vetëm miq të mirë, mbetet të shihet ditëve në vijim.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat