Afrona vjen më provokuese se kurrë - Bota Sot
Afrona vjen më provokuese se kurrë

Mediale Vip

Afrona vjen më provokuese se kurrë

Më: 16 janar 2020 Në ora: 18:16
Afrona Dika

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket paksa provokative.

A thua do të xhelozojë Blero për këtë postim të gruas së tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat