Stresi i pikëlluar pasi mori lajmin për vdekjen e Xhevdet Ferrit - Bota Sot
Stresi i pikëlluar pasi mori lajmin për vdekjen e Xhevdet Ferrit

Mediale Vip

Stresi i pikëlluar pasi mori lajmin për vdekjen e Xhevdet Ferrit

Më: 16 janar 2020 Në ora: 19:28
Stresi

Stresi ka shprehur ngushëllime me rastin e vdekjes së aktorit Xhevdet Ferri.

Ka ndërruar jetë aktori i njohur i kinematografisë shqiptae, Xhevdet Ferri.

Lajmi për vdekjen e tij ka pikëlluar komunitetin artstik dhe gjithë shqiptarët, të cilët ndër vite janë rritur me filmat e tij.

Image

Reperi Stresi, përmes një postimi në Instagram ka shkruar se është mërzitur shumë kur dëgjoi lajmin për vdekjen e Ferrit.

“Sa shum jom merzit per ket njeri jam rrit duke pa filmat e tij u prefsh ne paqe”, ka shkruar ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat