Eminem e nis 2020-tën me këngën “Darkness” - Bota Sot
Eminem e nis 2020-tën me këngën “Darkness”

Mediale Vip

Eminem e nis 2020-tën me këngën “Darkness”

Më: 17 janar 2020 Në ora: 08:49
Eminem

Reperi i njohur Marshall Bruce Mathers III, i njohur me emrin artistik Eminem, ka publikuar këngën e re.

Kënga me titull “Darkness” është publikuar në profilin e tij në YouTube.

Lajmin e bëri të ditur vetë ai, përmes një postimi në Instagram.

“Hello, Darkness, my old friend… #Darkness video link in bio AND check Eminem.com/Darkness”, ka shkruar ai.

Projekti i tij u fundit është “Good Life” në bashkëpunim më 2Pac dhe Roy Jones Jr.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat