Veshja e reperes së famshme që po bën bujë në botën e showbizit - Bota Sot
Veshja e reperes së famshme që po bën bujë në botën e showbizit

Mediale Vip

Veshja e reperes së famshme që po bën bujë në botën e showbizit

Më: 17 janar 2020 Në ora: 09:27
Cardi B

Reperja e famshme, Cardi B ka befasuar të gjithë me veshjen e saj në Javën e Modës në Paris.

Me një pallto tërësisht nga leshi, sytjenet në rrjetë dhe maskë në fytyrë, Cardi B për shumëkë ka qenë personazh enigmatik në ngjarjen e madhe të modës.

Veshja është dizajnuar nha Mah Jing-ëong, ndërsa palltoja e shumëpërfolur ishte e Adrienne Landau.

Image
Cardi B me burrin e saj

 

Kjo nuk është hera e parë që Cardi B ka bërë një përshtypje të madhe në Javën e Modës në Paris.

Në nëntor, ajo kishte befasuar të gjithë me paraqitjen e saj me lule në kokë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat