Ky është reagimi i Arbenitës dhe i djalit pas publikimit të videos, Fero në heshtje! - Bota Sot
Ky është reagimi i Arbenitës dhe i djalit pas publikimit të videos, Fero në heshtje!

Mediale Vip

Ky është reagimi i Arbenitës dhe i djalit pas publikimit të videos, Fero në heshtje!

Më: 17 janar 2020 Në ora: 14:07
Kened Tahiri, Arbenita

Minuta më parë doli një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me një mashkull, i cili nuk është Fero.

Mashkulli në fjalë është Kened Tahiri, i cili reagoi përmes një postimi në Instagram.

Ai tha se i është hakuar llogaria e tij në Snapchat.

Image
Instagram

 

E Arbenita tha “Të gjitha faqet që po shpërndajnë gjëra të kaluara nga jeta ime private do të përballen me autoritet dhe ligjin e Anglisë: burg ose shume e madhe parash!! Faqet do të mbyllen. Nese mendoni se mund te përballeni me këto gjera Vazhdoni”.

Ndërsa, në lidhje me këtë, Fero nuk ka reaguar ende.

Image
Instagram
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat