Eminemi, brenda një dite, promovon albumin e ri, zë vendin e parë në iTunes - Bota Sot
Eminemi, brenda një dite, promovon albumin e ri, zë vendin e parë në iTunes

Mediale Vip

Eminemi, brenda një dite, promovon albumin e ri, zë vendin e parë në iTunes

Më: 17 janar 2020 Në ora: 14:53
Eminem

Eminemi sot ka publikuar albumin e tij “Music To Be Murdered By”.

E në iTunes ai u rendit në vendin e parë, si më i degjuari në të gjithë botën.

Kështu ai mposhti Mac Millerin.

Aktualisht albumi i Eminemit është numër një në 49 vende, në: Australi, Kanada, Gjermani, Indi, Itali, Zelandë të Re, Afrika e Jugut, Mbretëria e Bashkuar dhe Shtetet e Bashkuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat