Dafina Zeqiri ka dy fjalë për punën e Loredanës - Bota Sot
Dafina Zeqiri ka dy fjalë për punën e Loredanës

Mediale Vip

Dafina Zeqiri ka dy fjalë për punën e Loredanës

Më: 17 janar 2020 Në ora: 15:46
Dafina Zeqiri

Dafina ka lavdëruar Loredanën për projektin e fundit.

Loredana mbrëmjen e së enjtes kishte publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me Juju, dhe me tu publikuar kënga morri pëlqime të shumta.

Së fundmi ishte këngëtarja Dafina Zeqiri ajo që lavdëroi reperen jo vetëm për këngën e fundit por në përgjithësi për artin që po e zhvillon në Gjermani.

Image

“‘Kein wort’ u publikua, vajzë ti po e bën repin gjerman të tingëllojë shumë bukur” shkruan Dafina Zeqiri në postimin e bërë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat