Barack Obama, urim të veçantë për ditëlindjen e Michelle: Në çdo skenë, ti je ylli im - Bota Sot
Barack Obama, urim të veçantë për ditëlindjen e Michelle: Në çdo skenë, ti je ylli im

Mediale Vip

Barack Obama, urim të veçantë për ditëlindjen e Michelle: Në çdo skenë, ti je ylli im

Më: 17 janar 2020 Në ora: 16:53
Barack, Michelle Obama

Barack Obama përveç një që ka qenë një President që ka lënë gjurmë jo vetëm në Amerikë për edhe në botë, ai ka dhënë edhe një shembull se si duhet ta duash familjen dhe partnerin që ke në krah.

Dashuria e tij me bashkëshorten, Michelle Obama janë shembulli më i bukur i një çifti modern dhe romantik.

Obama dhe Michelle të bëjnë të besosh se dashuria e vërtetë ekziston.

Se sa shumë është i dashuruar në gruan e ti, Obama e ka dëshmuar edhe në urimin që sot ka bërë për ditëlindjen e saj të 56-të.

“Në çdo skenë, ti je ylli im. Michelle Obama, urime ditëlindjen e dashur!”, ka shkruar Barack Obama sipër fotografisë së publikuar në rrjetet sociale.

Kutojmë që ish-presidenti amerikan dhe Michelle janë prindër të dy vajzave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat