Rina Balaj e lumtur krahas të dashurit, kështu e quan atë - Bota Sot
Rina Balaj e lumtur krahas të dashurit, kështu e quan atë

Mediale Vip

Rina Balaj e lumtur krahas të dashurit, kështu e quan atë

Më: 19 janar 2020 Në ora: 06:36
Rina Balaj dhe Sin Boy

Rina Balaj ka kohë që është në lidhje me reperin Sin Boy.

Ata së fundi kanë publikuar këngën “Meredith”, e cila ka mbi 2 milionë shikime në YouTube.

Se sa të dashuruar janë me njëri-tjetrin, çifti e kanë treguar shumë herë.

Image

E së fundi Rina publikoi një fotografi në Instagram, ku shihet e lumtur krahas Sin Boyt. Madje në mbishkrim e ka lënë një emoji të botës, që nënkupton se ai është bota e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat