52-vjeçare seksi: Pamela zhvishet prapë - Bota Sot
52-vjeçare seksi: Pamela zhvishet prapë

Mediale Vip

52-vjeçare seksi: Pamela zhvishet prapë

Më: 19 janar 2020 Në ora: 07:30
Pamela Anderson

Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze-amerikane, Pamela Anderson, ka vendosur të zhvishet edhe një herë.

Anderson, 52-vjeçare, ka pozuar së fundmi për edicionin italian të revistës së mirënjohur “Vanity Fair”.

Ikona, që tashmë angazhohet si aktiviste për mbrojtjen e të drejtave të kafshëve, ka realizuar një mori fotografish, në disa prej të cilave është shfaqur edhe e zhveshur.

Vitet po kalojnë, por Pamela mbetet seksi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat