Këngëtarja shqiptare provokon rëndë nga krevati - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare provokon rëndë nga krevati

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare provokon rëndë nga krevati

Më: 19 janar 2020 Në ora: 10:05
Vesa Smolica

Ajo i ka provokuar ndjekësit e saj.

Këngëtarja shqiptare, Vesa Smolica, ditë më parë e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet joshëse në të brendshme.

Tani ajo nuk po ndalet dhe i ka provokuar rëndë edhe njëherë ndjekësit me një imazh nga krevati.

Image

Vesa shihet e shtrirë derisa zbulon këmbën, duke u dukur kështu tejet seksi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat