Loredana flet për këngën e re “Kein Wort”: Histori dashurie që nuk ka shans të dytë - Bota Sot
Loredana flet për këngën e re “Kein Wort”: Histori dashurie që nuk ka shans të dytë

Mediale Vip

Loredana flet për këngën e re “Kein Wort”: Histori dashurie që nuk ka shans të dytë

Më: 19 janar 2020 Në ora: 16:07
Loredana Zefi

Loredana tregon kuptimin e këngës së re.

Rap-artistja nga Ferizaj, Loredana Zefi, para pak ditësh lansoi këngën e re “Kein Wort” në bashkëpunim me artisten gjermane, Juju.

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe tashmë për vetëm tri ditë ka kaluar shifrën e tre milionë klikimeve në platformën digjitale, YouTube.

E lidhur me kuptimin e kësaj kënge, reperja e ka zbuluar në një intervistë të dhënë për Prive.

Reperja tregon se bëhet fjalë për një histori dashurie që nuk ka shans të dytë.

“Nuk ka më falje, mbaroi me kaq. Nuk i besoj më fjalëve”, u shpreh ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat