Adelina Tahiri nuk di të ndalet, shkëlqen në këtë paraqitje - Bota Sot
Adelina Tahiri nuk di të ndalet, shkëlqen në këtë paraqitje

Mediale Vip

Adelina Tahiri nuk di të ndalet, shkëlqen në këtë paraqitje

Më: 19 janar 2020 Në ora: 16:25
Adelina Tahiri

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri njihet nga publiku për aktivitetin e saj në muzikë.

Por më shumë Adelina ka zënë vend në mediat rozë për shkak të paraqitjeve të saj dhe jetës së saj private.

Ajo ndër vite është përfolur për lidhje të ndryshme dashurie, por tanimë ajo duket se është ‘rehatuar’, pasi u martua me avokatin maqedonas Serjoza Markov.

Adelina vazhdon të shkëlqej në paraqitjet që bën.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi përmes një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet plot stil e sharm. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat