Pas thashethemeve të shumta për jetën e saj private, Arbenita sjell një pozë pa makijazh dhe duket për mrekulli - Bota Sot
Pas thashethemeve të shumta për jetën e saj private, Arbenita sjell një pozë pa makijazh dhe duket për mrekulli

Mediale Vip

Pas thashethemeve të shumta për jetën e saj private, Arbenita sjell një pozë pa makijazh dhe duket për mrekulli

Më: 19 janar 2020 Në ora: 18:23
Arbenita Ismajli

Këto ditë, Arbenita Ismajli ka qenë kryetemë e faqeve rozë, pas publikimit të një videoje, në të cilën ajo shfaqej në përqafimin e një mashkulli që nuk ishte Fero.

Bukuroshja shqiptare ka qenë një lidhje mjaft të përfolur me reperin nga Gjilani, pasi herë thuhej se janë bashkë, e herë që janë ndarë.

Mirëpo, përmes një reagimi në ditët e fundit, modelja deklaroi se xhirimi ishte para katër vitesh dhe e ka bërë të qartë se është në lidhje me Feron dhe se asnjë tentativë e këtij lloji nuk do të mund t’i ndajë.

“Merreni si të doni, por unë e dua të dashurin tim dhe këto gjëra të kota nuk do të na ndajnë kurrë. Nuk jemi ndarë asnjëherë (me Feron) dhe duam ta mbajmë lidhjen sekrete!”, ksihte shkruar mes tjerash Arbenita.

Ndërsa të dielën, ajo e ka publikuar një fotografi në të cilën ka pozuar pa makijazh dhe duket për mrekulli.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wild ting @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat