Kush është zotëria misterioz që e bën për të qeshur Rovena Dilon - Bota Sot
Kush është zotëria misterioz që e bën për të qeshur Rovena Dilon

Mediale Vip

Kush është zotëria misterioz që e bën për të qeshur Rovena Dilon

Më: 19 janar 2020 Në ora: 18:32
Rovena Dilo

Me një portret ku i lexohet paqja dhe qetësia shpirtërore, Rovena Dilo është fotografuar pak ditë më parë në një bar në zonën e qendrës së Tiranës.

Ajo ishte në shoqërinë e një zotërie të panjohur, por ajo që vihet re është se Rovena diçka lexon dhe buzëqesh.

Gjatë gjithë kohës së qëndrimit të saj në bar, ajo dukej mjaft mirë.

Image

Me sa duket, historia e saj e dashurisë me balerinin tashmë i përket së kaluarës, është koha për të parë përpara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat