Ronela Hajati ka një dhuratë për fansat, por e zbulon në ditën e të dashuruarve - Bota Sot
Ronela Hajati ka një dhuratë për fansat, por e zbulon në ditën e të dashuruarve

Mediale Vip

Ronela Hajati ka një dhuratë për fansat, por e zbulon në ditën e të dashuruarve

Më: 19 janar 2020 Në ora: 18:36
Ronela Hajati

Ronela Hajati për ditën e të dashuruarve do sjellë diçka të re.

Ronela hajati ka vendosur që më 14 shkurt data e të dashuruarve, do publikojë projektin e saj të ri muzikor.

Këngëtarja që vitin e kaluar solli një nga hitet e 2019-tës me këngën “Lage”, i ka vënë titullin ‘Gënjeshtar’ projektit që do lansohet më datë 14 shkurt.

Kënga është e punuar edhe me videoklip, dhe mbetet të shihet a do jetë një projekt më gjallërues siç jemi mësuar të shohim nga Ronela apo një balad për këtë datë të veçantë. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat