Meda ndan një foto me bashkëshorten nga pushimet në Dubai - Bota Sot
Meda ndan një foto me bashkëshorten nga pushimet në Dubai

Mediale Vip

Meda ndan një foto me bashkëshorten nga pushimet në Dubai

Më: 19 janar 2020 Në ora: 20:12
Meda dhe gruaja e tij

Dubai ka qenë vend mjaft i frekuentuar nga artistët shqiptar këtë muaj.

Artistë të shumtë gjatë muajit të parë të vitit 2020 kanë vizituar Dubain për disa ditë pushimi, e këtë vend madhështor e ka vizituar edhe Meda me bashkëshorten e tij.

Ai ka tash e disa ditë që po pushon në Dubai, dhe po shijon çdo moment nga kjo vizitë.

Meda ka qenë mjaft aktiv gjatë këtyre ditëve duke ndarë imazhe me ndjekësit e tij, dhe fundmi ka publikuar edhe një foto me gruan e tij. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@luljeta_pergjeqaj ❤️

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat