Anna Kabashi paralajmëron projekt të ri - Bota Sot
Anna Kabashi paralajmëron projekt të ri

Mediale Vip

Anna Kabashi paralajmëron projekt të ri

Më: 20 janar 2020 Në ora: 00:11
Anna Kabashi

Ajo është mjaftë aktive me koncerte dhe projekte muzikore.

E, Anna Kabashi po vjen edhe me diçka të re.

Artistja nga Peja, këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, derisa duket mjaftë aktraktive.

“Kënga e re është rrugës”, ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat