Morena vjen me një tjetër pozë provokuese nga Tajlanda - Bota Sot
Morena vjen me një tjetër pozë provokuese nga Tajlanda

Mediale Vip

Morena vjen me një tjetër pozë provokuese nga Tajlanda

Më: 20 janar 2020 Në ora: 20:35
Morena Taraku

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, po vazhdon t’i shijojë pushimet në Tajlandë.

Ndërsa po qëndron prej ditësh atje, bukuroshja nga Peja nuk heziton që t’i mbajë  fansat sa më aktiv përmes postimeve që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka sjellë një tjetër imazh joshës në të zeza, përmes të cilit ka vënë në pah fizikun atraktiv.

E njëjta gjithashtu nga fotografia tregon se po relaksohet pranë ishullit, i njohur si “James Bond”.

“Ishulli James Bond, 007”, ka shkruar krahas imazhit 26-vjeçarja, ku pranoi një sërë komentesh nga miqtë dhe kolegët e natyrisht se edhe nga fansat e shumtë që numëron.

Morena veçse e ka dëshmuar se është njëra nga femrat më tërheqëse të estradës shqiptare.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#JAMESBONDISLAND 🌴 #007

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat