Zbulohet një foto e rrallë e Rita Orës nga fëmijëria e saj - Bota Sot
Zbulohet një foto e rrallë e Rita Orës nga fëmijëria e saj

Mediale Vip

Zbulohet një foto e rrallë e Rita Orës nga fëmijëria e saj

Më: 21 janar 2020 Në ora: 07:16
Rita Ora dhe nëna saj

Vera Ora ka hapur arkivat.

Vera Ora është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon foto nga përditshmëria e saj, por sot ka befasuar me një imazhin e ndarë.

Nëna e këngëtares së njohur shqiptare Rita Ora ka hedhur në profilin e saj një foto të bërë dekada më parë kur Rita, Elena dhe Doni ishin ende fëmijë.

“Isha e zanun me femijet, tani jam e zanun me pune!
Nenat e reja, gezojeni familjen se koha ike shume shpejt” kishte shkruar Vera në foton e publikuar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat