Nga xhirimet e klipit të ri, Flaka Krelani publikon imazhe duke vënë në pah të pasmet - Bota Sot
Nga xhirimet e klipit të ri, Flaka Krelani publikon imazhe duke vënë në pah të pasmet

Mediale Vip

Nga xhirimet e klipit të ri, Flaka Krelani publikon imazhe duke vënë në pah të pasmet

Më: 21 janar 2020 Në ora: 10:41
Flaka Krelani

Flaka Krelani ditë më parë solli projektin e ri muzikor të titulluar “Playa”.

Kjo këngë e artistes shqiptare erdhi e kompletuar edhe nga ana vizuale, teksa bashkëpunoi me një nga anëtarët e grupit të Tupac, Young Noble.

Derisa po shijon suksesin e këtij projekti, zeshkania nuk ngurron që të sjellë postime të ndryshme nga prapaskenat e klipit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Your mind must arrive at ur destination before ur life does, PLAYA! LINK IN BIO #playa #outnow #outlaw

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Dhe këtë herë, ajo postoi një imazh në të brendshme dhe në plan të parë nuk ka dyshim se ka vënë të pasmet e saj.

Fotoja grumbulloi pëlqime dhe komente të ndryshme si nga miqtë e po ashtu edhe nga ndjekësit që numëron në faqen zyrtare në Instagram.

Përveç imazhit, Flaka edhe në videoklip vjen me një paraqitje mjaft unike e me skena tejet provokuese.

Ky është projekti i parë i Krelanit për vitin 2020 dhe sivjet ajo ka premtuar se do jetë shumë aktive me prurje të reja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat