Gili e kujton ish-presidentin Rugova në përvjetorin e vdekjes së tij - Bota Sot
Gili e kujton ish-presidentin Rugova në përvjetorin e vdekjes së tij

Mediale Vip

Gili e kujton ish-presidentin Rugova në përvjetorin e vdekjes së tij

Më: 21 janar 2020 Në ora: 14:29
Ibrahim Rugova dhe Gili

Gili e kujton ish-presidentin Ibrahim Rugova, përmes një imazhi të rrallë.

Sot janë bërë 14 vite që kur u nda nga jeta ish-presidenti Ibrahim Rugova, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast, Rugovën e kujtuan shumë figura të njohura publike, të cilët kanë thënë fjalë të mëdha për të.

Ish-presidentin e kujtoi edhe këngëtarja Gili, e cila publikoi një fotografi nga një takim që kishte pasur me të,

“Në kujtim të Presidentit Rugova!”, ka shkruar ajo sipër imazhit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat