Askujt nuk ia merrte mendja! Zbulohet talenti i fshehur i Ylli Limanit - Bota Sot
Askujt nuk ia merrte mendja! Zbulohet talenti i fshehur i Ylli Limanit

Mediale Vip

Askujt nuk ia merrte mendja! Zbulohet talenti i fshehur i Ylli Limanit

Më: 22 janar 2020 Në ora: 06:45
Yll Limani

Ylli Limani është një prej këngëtarëve që prek zemrat e të gjithëve me baladat e dashurisë. Ai ka krijuar hite të shumta si "Ëngjëj", "S’ki me mpa", "A don hala", "Harrom" etj.

Por ai paska një talent të fshehur që nuk e dinte askush dhe lidhet me muzikën.

Fansat i kanë bërë disa pyetje në Twitter, të cilave këngëtari ka zgjedhur ti përgjigjet.

Një prej tyre ishte talenti i fshehur, për të cilin Ylli tha, "Repoj". Tani është e sigurtë që do të nisin kërkesat e fansave për të bërë një këngë ndryshe nga më parë.

Nuk dihet nëse Ylli do e prezantojë për të gjithë talentin apo do të vijojë të bëjë muzikë si më parë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat