Epike, kënga e Taynës dhe Zozzik në versionin Albin Kurti e Isa Mustafa - Bota Sot
Epike, kënga e Taynës dhe Zozzik në versionin Albin Kurti e Isa Mustafa

Mediale Vip

Epike, kënga e Taynës dhe Zozzik në versionin Albin Kurti e Isa Mustafa

Më: 27 janar 2020 Në ora: 22:37
Tayna, Mozzik, Kurti dhe Mustafa

“Edhe ti” quhet kënga e re e Taynës dhe Mozzik.

Ky projekt muzikor u pëlqye fort nga publiku, por, së fundmi ka dal një tjetër version i kësaj këngë që është shumë më interesant.

Fjala është për versionin Albin Kurti-Isa Mustafa dhe për zvarritjen e bërjes së kolaicionit.

Versionin e ri Tayna e ka rishpërndarë në Instagram dhe me të ka qeshur fort.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat