Vajza 3-vjeçare i bën fotografi Emina Çunmulajt - Bota Sot
Vajza 3-vjeçare i bën fotografi Emina Çunmulajt

Mediale Vip

Vajza 3-vjeçare i bën fotografi Emina Çunmulajt

Më: 27 janar 2020 Në ora: 23:29
Emina Çunmulaj me vajzat

Emina Çunmulaj është një nga femrat shqiptare që bën jetë luksoze, por njihet si një person i thjeshtë dhe modest.

Ajo është e martuar me miliarderin iranian, Sam Nazarian, me të cilin janë prindër të dy vajzave.

Emina është edhe shembulli i një bashkëshorte dhe nëne të përkushtuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My 3 year old took this picture of me 😂

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Së fundi ajo ka postuar një fotografi, ku ishte e veshur me shumë stil.

Fotografinë tha se i bëri vajza e saj 3-vjeçare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat