Motra e Flamur Beqirit shfaqet për herë të parë në publik, pesë javë pas vrasjes së të vëllait - Bota Sot
Motra e Flamur Beqirit shfaqet për herë të parë në publik, pesë javë pas vrasjes së të vëllait

Mediale Vip

Motra e Flamur Beqirit shfaqet për herë të parë në publik, pesë javë pas vrasjes së të vëllait

Më: 27 janar 2020 Në ora: 23:33
Missé Beqiri

Missé Beqiri shfaqet për herë të parë për herë të parë që nga vrasja e vëllait të saj

Vëllai i saj, shqipari Flamur Beqiri, babai i dë fëmijëve, dyshohet se ishte i lidhur me disa ngjarje të rënda mbi vrasje mes bandave në Suedi.

Ai u qëllua para gruas së tij jashtë shtëpisë së tyre prej 1.7 milion paund, në Londër, pak kohë më parë.

Anis Hemissi, 22 vjeçe, nga Malmo u arrestua nga policia daneze më 20 Janar, si autor i mundshëm i ngjarjes.

Policia në Suedi tha se  Hemissi kishte një urdhër arresti evropian.

Missé Beqiri u shfaq me djalin Julian, pesë vjeç dhe vajzën River, dy vjeçe këtë të hënë, pesë javë pasi vëllai i saj Flamur ‘Alex’ Beqiri, 36 vjeç, u qëllua për vdekje para familjes së tij .

Missé dhe fëmijët e saj u pan të të shëtisnin në rrugë. Ajo shihej duke biseduar me djalin Julian – të cilin e ndan me ish-burrin e saj, ish-ylli i Manchester United, Anders Lindegaard, 35 vjeç.

Ajo mbante në krah edhe vajzën e saj River, të cilën e ndan me të fejuarin Jake Hall, 29 vjeç.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat