Enca thotë: Unë kam lind për verë dhe për të bërë twerk - Bota Sot
Enca thotë: Unë kam lind për verë dhe për të bërë twerk

Mediale Vip

Enca thotë: Unë kam lind për verë dhe për të bërë twerk

Më: 28 janar 2020 Në ora: 11:39
Enca

Enca është paraqitur mjaft provokuese në postimin e fundit.

Enca Haxhia vazhdon të jetë një nga artistët më të komentuara të shoubizit.

Këngëtarja ka provokuar sërish ndjekësit me postimin e bërë në Instagram, ku ajo merr gjithë vëmendjen me lëvizjet e saj sensitive.

Ajo kishte publikuar dy postime njëra pas tjetrës ku thotë: Unë kam lind për verë dhe për të bërë twerk.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat