Në shkurt kënga e re, një tjetër vepër arti nga Capital T - Bota Sot
Në shkurt kënga e re, një tjetër vepër arti nga Capital T

Mediale Vip

Në shkurt kënga e re, një tjetër vepër arti nga Capital T

Më: 28 janar 2020 Në ora: 14:57
Capital T

Capital T gjatë muajit të ardhshëm do lëshoj projektin e ri muzikor.

Capital T është një nga artistët më të pëlqyer në trojet shqiptare, thuajse çdo këngë e tij kthehet në një hit.

Këngëtari pakë më parë publikoi një fotografi nga ku shihet pranë kullës Eifel në Paris me çka njofton se kënga e re do të publikohet në muajin e të dashuruarve në shkurt.

Capital T la enigmë titullin e këngës dhe datën e saktë të lansimit, por diçka e madhe po vjen nga Trimi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SHKURT / 2020 🥀 Gjene titullin ???????

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat