Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë! Zbulojnë emrin e veçantë të vogëlushit - Bota Sot
Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë! Zbulojnë emrin e veçantë të vogëlushit

Mediale Vip

Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë! Zbulojnë emrin e veçantë të vogëlushit

Më: 28 janar 2020 Në ora: 20:15
Fatma dhe Alfio

Moderatorja Fatma Methasani është bërë ditën e sotme nënë për herë të parë.

Lajmin e bukur e ndau partneri i saj Alfio Rrotani në Instagram. Kuzhinieri postoi një foto ku shihet së bashku me Fatmën në dhomën e spitalit teksa mbajnë në dorë të voglin e tyre.

Çifti janë bërë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Noah.

“Sot mesova perfundimisht cfare do te thote te duash dhe te te duan, sot mesova perfundimisht cfare eshte dashuria sot jeta ime ndryshoi si kurre me pare, sot erdhi tek ne NOAH dhe babi Alfio dhe mami Fatma jane njerezit me te lumtur ne bote dhe e duan shume shume shume”-shkruan Alfio perkrah fotos se publikuar pak minuta më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat