Taulant Xhaka dhe Arbnora Nuredini zyrtarisht të martuar - Bota Sot
Taulant Xhaka dhe Arbnora Nuredini zyrtarisht të martuar

Mediale Vip

Taulant Xhaka dhe Arbnora Nuredini zyrtarisht të martuar

Më: 28 janar 2020 Në ora: 20:16
Taulant Xhaka dhe Arbnora Nuredini

Taulant Xhaka dhe Arbnora Nuredini edhe zyrtarisht janë kurorëzuar.

Futbollisti Taulant Xhaka përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se kurorëzoi dashurinë me Arbnora Nuredint.

Dyshja kanë publikuar imazhe nga momenti kur dyshja po nënshkruanin kurorëzimin, teksa dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️ MR. & MRS. XHAKA ♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

“♥️ MR. & MRS. XHAKA ♥️”, është mbishkrimi që Taulanti ua ka lënë fotografive, pranë të cilave mori urime të shumta nga ndjekësit.

Çifti presin që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë, Arbnora ka konfirmuar se po pret një djalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat