Adelina fotografohet në momente romantike me bashkëshortin në Bullgari - Bota Sot
Adelina fotografohet në momente romantike me bashkëshortin në Bullgari

Mediale Vip

Adelina fotografohet në momente romantike me bashkëshortin në Bullgari

Më: 28 janar 2020 Në ora: 20:20
Adelina Tahiri dhe Serjozha

Adelina Tahiri u fotografua duke shkëmbyer puthje pasionante me bashkëshortin.

Adelina Tahiri po pushon në Bansko të Bullgarisë, ndërsa nuk kanë munguar fotografitë për fansat.

Së fundi, ajo postoi një imazh, në të cilin shfaqet duke u puthur me Serjozhën, teksa po pushonin pas skijimit.

Adelina Tahiri dhe Serjozha Markov janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar Joni.

Këngëtarja tash e një kohë nuk është pothuajse aspak aktive në muzikë, por po punon në biznesin personal.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat