“Gjithçka që e bëj, e bëj për ty”, këngëtari shqiptar me fjalë prekëse për të birin - Bota Sot
“Gjithçka që e bëj, e bëj për ty”, këngëtari shqiptar me fjalë prekëse për të birin

Mediale Vip

“Gjithçka që e bëj, e bëj për ty”, këngëtari shqiptar me fjalë prekëse për të birin

Më: 28 janar 2020 Në ora: 20:22
Skerdi Ago

Skerdi Ago dhe Vesa Rama në ditët e para të janarit, u bënë prindër për herë të parë.

Çifti mirëpritën një djalë, të cilin e pagëzuan Roi, ndërsa nuk kanë munguar dedikimet për të që prej ditës kur u lind.

Së fundi, këngëtari publikoi një imazh të ëmbël të djalit, ku shkruan “Gjithcka qe e bej e bej per ty zemra ime ROI babit 👑❤️🙏“.

Kujtojmë se “Shpirt zi” titullohet projekti i fundit nga Skerdi në bashkëpunim Diellzën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat