Rina feston ditëlindjen, kështu e uron i dashuri Sin Boy - Bota Sot
Rina feston ditëlindjen, kështu e uron i dashuri Sin Boy

Mediale Vip

Rina feston ditëlindjen, kështu e uron i dashuri Sin Boy

Më: 28 janar 2020 Në ora: 20:53
Rina Balaj, Sin Boy

Këngëtarja Rina Balaj ka mbushur sot 21 vjeç e për moshën e saj të re ajo ka arritur mjaft shmë dhe ka përjetuar shumë gjëra në jetën e saj.

Viti i kaluar ishte një ndër vitet më me shumë ndodhi në jetën e Rinës, kur u largua nga labeli që e bëri të famshme, duke vazhduar karrierën si artiste e pavarur e madje edhe ka hyrë një një lidhje me bashkëpunëtorin e saj në këngën ‘Gigi’, Sin Boy, lidhje kjo e cila tashmë është mjaft serioze, pasi çifti edhe po jeton bashkë. Sin Boy që prej kur është bërë publike lidhja e tyre, vazhdimisht poston fotografi me Rinën, duke u shprehur se sa me fat dhe i lumtur është që e ka në jetën e tij.

E nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe në ditën e lindjes së saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy bday to the most beautiful girl in the 🌍

A post shared by Sin Boy (@isyourboysinboy) on

Reperi me anë të një fotografie të ëmbël ku Rina shihet duke e puthur në faqe në një ditë me diell, shkruan: “Urime ditëlindja për vajzën më të bukur në botë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat