Arsimi Mustafa tashmë edhe në Gjermani dhe Zvicër! - Bota Sot
Arsimi Mustafa tashmë edhe në Gjermani dhe Zvicër!

Mediale Vip

Arsimi Mustafa tashmë edhe në Gjermani dhe Zvicër!

Më: 28 janar 2020 Në ora: 22:20
Hair-style nga Arsimi Mustafa

Frizeri tashmë i mirënjohur kudo ku ka shqiptarë Arsim Mustafa, po vazhdon me sukseset e tij të pandalshme.

Andaj puna e tij e mrekullueshme e shtyn që të punojë fort edhe për klientët e tij kudo ku ka shqiptarë, pra Arsimi, ka një surprizë për klientët e tij pasi sivjet do jetë edhe në Zvicër dhe në Gjermani. Pas kërkesave të shumta nga klientët e hair-stylist Mustafa, e ka shtyrë atë që të ndërmarr këtë vendim.

Pra klientë të dashur për çdo veprim që do të ndërmerret ne ditët në vazhdim si për hapje të salloneve, kohen kur do hapen, numri i telefonit se ku do rezervohen terminet, adresa se ku do jenë sallonet, do ju njoftojmë me kohë. Andaj na përcjellin vazhdimisht dhe ne do ju njoftojmë./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat