Kiara Tito e konfirmon, do të rikthehet në ekran, por ku? - Bota Sot
Kiara Tito e konfirmon, do të rikthehet në ekran, por ku?

Mediale Vip

Kiara Tito e konfirmon, do të rikthehet në ekran, por ku?

Më: 29 janar 2020 Në ora: 00:22
Kiara Tito

Kiara Tito mbetet një moderatore mjaft e dashur për publikun.

Edhe pse prej disa kohësh e kemi parë t`I kushtohej më shumë kanalit të saj në Youtube duke u tërhequr nga televizioni, Kiara duket se do t`I kënaqë shumë fansat e saj me të renë  më të fundit.

Ajo tregoi përmes rrjeteve sociale se edhe vetë e ka ndierë mungesën e ekranit, dhe se shumë do të jetë pjesë e nje projekti të ri televiziv.

“New TV project soon, mezi pres t`ju tregoj“, ka shkruar Kiara, pa sqaruar ndërkohë se për cilin telelvizion bëhet fjalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat