Martohet futbollisti i njohur shqiptar! - Bota Sot
Martohet futbollisti i njohur shqiptar!

Mediale Vip

Martohet futbollisti i njohur shqiptar!

Më: 29 janar 2020 Në ora: 00:52
Taulant Xhaka me Arbnorën

Futbollisti i njohur shqiptar Taulant Xhaka ka bërë të ditur së fundmi se kanë kurorëzuar dashurinë me Arbnorën, duke u bërë zyrtarisht burrë e grua.

Ata ka kohë që janë së bashku dhe tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.
Ai përmes një fotografie ka bërë të ditur se kanë përfunduar edhe formalitetet e tani janë zyrtarisht të martuar.

“Mr. & Mrs Xhaka” , ka shkruar ai përkrah fotografisë ku shihet duke nënshkruar kurorëzimin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat